O marce Primabiotic

O marce Primabiotic

 Ludzie od wieków doceniali zbawienny wpływ produktów fermentacji na ludzki organizm. Ostatnie stulecie przyniosło nam szczegółową wiedzę o naturze tych procesów i o roli probiotyków w zachowaniu dobrego zdrowia. Pożyteczne szczepy bakterii, żyjąc w naszym przewodzie pokarmowym, na skórze i w naszym otoczeniu, zapewniają nam niezbędną ochronę przed chorobami. Dlatego powinniśmy stale dbać o biologiczną różnorodność naszego otoczenia i naszej diety. Primabiotic to szeroka gama produktów probiotycznych, które pozwalają zachować równowagę mikroorganiczną każdego dnia. Są tu zarówno esencje probiotyczne do codziennego spożywania, które zapewniają właściwy skład flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym, jak i kosmetyki probiotyczne oraz bezpieczne i ekologiczne środki czystości, które tworzą naturalną barierę dla drobnoustrojów chorobotwórczych.

Śledź nas na portalach społecznościowych

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży zdrowego odżywiania i kosmetyków ekologicznych. W naszej ofercie mamy szeroką gamę produktów, których wspólną cechą jest bioróżnorodność. Nasze marki to propozycja dla osób, które chcą żyć zdrowo i zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim bliskim. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie suplementacji i dermokosmetyki. Nasze produkty są certyfikowane i wytwarzane według starannie opracowanych technologii. Naszym celem jest rewolucja w podejściu do zdrowego żywienia, przywrócenie naturalnej odporności ludzkiego organizmu i zachowanie równowagi mikroorganicznej w środowisku, w którym żyjemy.

Nasze flagowe marki to Primabiotic i Prima Zdrowie. Oferujemy esencje probiotyczne do picia, kosmetyki i środki czystości na bazie probiotyków, naturalne soki, suplementy diety i oleje roślinne z ekologicznych upraw prowadzonych w oazie Fajum w Egipcie. Zapraszamy do współpracy właścicieli aptek, sklepów ze zdrową żywnością, salonów kosmetycznych, drogerii i wszystkich, którzy chcą mieć w swojej ofercie artykuły, dzięki którym życie w zgodzie z naturą może stać się codziennością. Przykładamy też wielką wagę społecznej odpowiedzialności biznesu, współpracujemy chętnie z Partnerami, którzy prowadzą działalność społeczną, prozdrowotną i edukacyjną.

Zespół PRIMABIOTIC

Poznaj drużynę Primabiotic!

Primabiotic to przede wszystkim najwyższej jakości produkty. Tworzymy je z pasją, bo wierzymy, że życie w zgodzie z naturą może uszczęśliwiać. Jesteśmy zgranym zespołem, który każdego dnia stara się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów. Poznaj naszą wyjątkową drużynę i bądź z nami w kontakcie

Anna Sobczak
specjalista ds. innowacji produktowych
Bogumiła Szymańska
specjalista ds. marketingu internetowego
Natalia Pałucka
młodszy specjalista ds. innowacji produktowych
Przemysław Hierowski
wiceprezes zarządu, specjalista ds. sprzedaży zagranicznej
Adam Grobelny
kierownik działu sprzedaży
Mateusz Zaborski
specjalista ds. handlowych