O marce Primabiotic

O marce Primabiotic

 Ludzie od wieków doceniali zbawienny wpływ produktów fermentacji na ludzki organizm. Ostatnie stulecie przyniosło nam szczegółową wiedzę o naturze tych procesów i o roli probiotyków w zachowaniu dobrego zdrowia. Pożyteczne szczepy bakterii, żyjąc w naszym przewodzie pokarmowym, na skórze i w naszym otoczeniu, zapewniają nam niezbędną ochronę przed chorobami. Dlatego powinniśmy stale dbać o biologiczną różnorodność naszego otoczenia i naszej diety. Primabiotic to szeroka gama produktów probiotycznych, które pozwalają zachować równowagę mikroorganiczną każdego dnia. Są tu zarówno esencje probiotyczne do codziennego spożywania, które zapewniają właściwy skład flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym, jak i kosmetyki probiotyczne oraz bezpieczne i ekologiczne środki czystości, które tworzą naturalną barierę dla drobnoustrojów chorobotwórczych.

Śledź nas na portalach społecznościowych

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży zdrowego odżywiania i kosmetyków ekologicznych. W naszej ofercie mamy szeroką gamę produktów, których wspólną cechą jest bioróżnorodność. Nasze marki to propozycja dla osób, które chcą żyć zdrowo i zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim bliskim. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie suplementacji i dermokosmetyki. Nasze produkty są certyfikowane i wytwarzane według starannie opracowanych technologii. Naszym celem jest rewolucja w podejściu do zdrowego żywienia, przywrócenie naturalnej odporności ludzkiego organizmu i zachowanie równowagi mikroorganicznej w środowisku, w którym żyjemy.

Nasze flagowe marki to Primabiotic i Prima Zdrowie. Oferujemy esencje probiotyczne do picia, kosmetyki i środki czystości na bazie probiotyków, naturalne soki, suplementy diety i oleje roślinne z ekologicznych upraw prowadzonych w oazie Fajum w Egipcie. Zapraszamy do współpracy właścicieli aptek, sklepów ze zdrową żywnością, salonów kosmetycznych, drogerii i wszystkich, którzy chcą mieć w swojej ofercie artykuły, dzięki którym życie w zgodzie z naturą może stać się codziennością. Przykładamy też wielką wagę społecznej odpowiedzialności biznesu, współpracujemy chętnie z Partnerami, którzy prowadzą działalność społeczną, prozdrowotną i edukacyjną.

Zespół PRIMABIOTIC

Poznaj drużynę Primabiotic!

Primabiotic to przede wszystkim najwyższej jakości produkty. Tworzymy je z pasją, bo wierzymy, że życie w zgodzie z naturą może uszczęśliwiać. Jesteśmy zgranym zespołem, który każdego dnia stara się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów. Poznaj naszą wyjątkową drużynę i bądź z nami w kontakcie

Anna Sobczak
specjalista ds. innowacji produktowych
Bogumiła Szymańska
specjalista ds. marketingu internetowego
Adam Grobelny
kierownik działu sprzedaży